Гаряча лінія 24/7 456 0 800 601 701 0 800 503 707
Це аналог "автоцивілки" при поїздках за кордон. Без Зеленої картки виїзд за межі України на авто неможливий!

Договір

ГРН
ГРН
Увага!
З 15 по 29 липня офіс у місті Полтава працювати не буде. Враховуйте це при замовленні самовивозу.
(Для країн Європи період страхування автоматично подовжується на 15 днів без збільшення страхового платежу)
Максимум 5 осіб. Ви можете створити ще один поліс.
ГРН
«Франшиза – це сума збитку, яка не відшкодовується страховою компанією»
ГРН
«Франшиза – це сума збитку, яка не відшкодовується страховою компанією»

Страхувальник

Фізична особа віком від 18 років, яка укладає договір страхування
Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.

Транспортний засіб

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.
«Користуйтеся лише великими латинськими літерами»
«Користуйтеся лише великими латинськими літерами»

Застрахована особа {{ index + 1 }}

Фізична особа віком від 1 до 70 років, яка зазначена в договорі страхування і має право на отримання послуг, передбачених договором
Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення. Поля потрібно заповнювати латиницею, як зазначено в закордонному паспорті або проїзному документі. За умовами договору особи у віці до 1 року і старші за 70 років не можуть бути застраховані.
надаю без застережень та обмежень свою згоду на обробку, збирання, накопичення та поширення моїх персональних даних Страховиком та його контрагентами, пов’язаних з персональними даними – з метою виконання цього та укладення/виконання інших договорів, які можуть бути укладені мною зі Страховиком, на отримання комерційних електронних повідомлень на мою особисту електронну пошту та номер мобільного телефону, що вказані мною з метою укладання договору страхування. Страховик звільняється від зобов’язання направляти на мою адресу письмове повідомлення про права, мету збору даних і осіб, яким передаються мої персональні дані; про всі свої права, як суб’єкта персональних даних, повідомлений (на). У разі укладання договору добровільного страхування медичних та інших екстрених витрат при поїздках за кордон (далі – Договір) також підтверджую, що ознайомлений (на) з Офертою і умовами страхування і приймаю їх, надані мною дані є точними і достовірними. Підтверджую, що перебуваю на території України, що мною було отримано згоду Застрахованих осіб на їх страхування та на обробку, використання і передачу Страховику їх персональних даних в цілях укладення і виконання цього Договору, жодна особа в Договорі не є публічною особою згідно Законодавства України. Згоден(а), що Договір укладається в електронній формі та вважається укладеним в письмовій формі з дотриманням вимог ст. 207 Цивільного кодексу України, ст. 16 Закону України "Про страхування", ст. 11, 12 Закону України "Про електронну комерцію" і даю згоду на підписання Договору передбаченим Офертою способом.
Буде надіслано SMS за номером {{Contract.InsurantPhone}}
Вартість GreenCard
грн.
Загальна вартість
грн.
Вартість GreenCard
грн.
Вартість Travel
грн.

;