Гаряча лінія 24/7 456 0 800 601 701 0 800 503 707
Самостійно розрахуйте вартість річного полісу для Вашого автомобіля та укладайте договір страхування онлайн. Якщо Вас цікавлять інші умови страхування автоцивілки – звертайтесь за телефоном (044) 596 35 00.
ГРН
ГРН
«Франшиза – це сума збитку, яка не відшкодовується страховою компанією»
З 7 лютого 2018 року Ви можете придбати електронну Автоцивілку повністю онлайн, не виходячи з дому чи офісу. Ви отримаєте на e-mail візуальне відображення полісу. Рекомендуємо роздрукувати поліс і мати його з собою в автомобілі.
Увага!
З 15 по 29 липня офіс у місті Полтава працювати не буде. Враховуйте це при замовленні самовивозу.
За полісом обов’язкового страхування страхова компанія компенсує майнову шкоду лише в межах 130 000 грн. Але якщо цього не вистачить? Ви можете збільшити ліміт відповідальності до 300 000 грн Публічна оферта для додаткової Автоцивілки «ЗапАСКА» від 16.09.2019 р

Договір

Страхувальник

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення. Поля необхідно заповнити українською мовою.

Транспортний засіб

Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення.
«Користуйтеся лише великими латинськими літерами»
«Користуйтеся лише великими латинськими літерами»
Я даю згоду на укладення з ПрАТ «УАСК АСКА» договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та договору добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (приєднання) (далі кожен окремо - Договір, а разом – Договори ), всі надані мною Страховику дані є точними та достовірними. У разі укладення договору добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (приєднання) також підтверджую, що ознаймлений з умовами публічної Оферти для додаткової Автоцивілки «ЗапАСКА» від 16.09.2019 р. Згоден, що Договір (Договори) укладається (укладаються) в електронній формі та вважається (вважаються) укладеним (и) в письмовій формі з дотриманням вимог ст. 207 Цивільного кодексу України, ст. 16 Закону України «Про страхування», ст. 11, 12 Закону України «Про електронну комерцію», та даю згоду на підписання Договору (Договорів) шляхом використання електронного підпису цифровим ідентифікатором. Цим також підтверджую, що я не є публічною особою згідно Законодавства України. Даю згоду на обробку та використання моїх персональних даних (далі -ПД), в тому числі на передачу ПД третім особам або іноземним суб’єктам, з метою оформлення та укладення Договору (Договорів), виконання вимог законодавства та реалізації прав, наданих законодавством Страховику.
Буде надіслано SMS за номером {{Contract.InsurantPhone}}
Створення електронного полісу може зайняти декілька секунд
Загальна вартість
грн.
Автоцивілка
грн.
ЗапАСКА
грн.

;