Гаряча лінія 24/7 456 0 800 601 701 0 800 503 707

Оберіть програму страхування

Програма «Турист»

Для екскурсійного туризму, пляжного відпочинку, навчання та відряджень за кордон

обрати
від {{$data.minPrice('A+AC')}} грн. на добу
Послуги невідкладної медичної допомоги під час перебування за кордоном з метою екскурсійного туризму, пляжного відпочинку, навчання і відряджень за кордон.

Програма «Бізнес»

Для роботи за кордоном

обрати
від {{$data.minPrice('A+AC+W')}} грн. на добу
Послуги невідкладної медичної допомоги під час перебування за кордоном c метою роботи за наймом для працівників фізичної праці і представників небезпечних професій (льотчики, члени екіпажів морських і водних суден, шахтарі, працівники нафтової, газово і нафтопереробної промисловості (крім адміністративного персоналу), водолази, працівники лісових господарств, поліцейські, пожежники, професійні спортсмени, водії, кур'єри, сторожа, охоронці та інші.

Програма «Актив»

Для активного відпочинку за кордоном

обрати
від {{$data.minPrice('A+AC+W+A')}} грн. на добу
Послуги невідкладної медичної допомоги під час перебування за кордоном c метою активного відпочинку: катання на квадроциклах, роликах, ковзанах, конях, велопрогулянок, пішохідного туризму, занять рівнинними лижами, страйкбол, пейнтболом.

Програма «Экстрим»

Для занять спортом та екстремального відпочинку за кордоном

обрати
від {{$data.minPrice('A+AC+W+A+SE')}} грн. на добу
Послуги невідкладної медичної допомоги під час за кордоном c метою участі в будь-яких спортивних змаганнях, тренуваннях і зборах, а також екстремального відпочинку: скачки, авто / мотогонки, bmx-street, паркур, катання на конях, гірські лижі, спелеотуризм, альпінізм, скелелазіння, сноуборд, маунтінбайк, каньонинг, вейкбординг, кайтбордінг, віндсерфінг, водні лижі, дельтапланеризм, гірський, водний (включаючи рафтинг, каякінг, сплави на байдарках) або кінний туризм, джайлоо-туризм, стрибки з парашутом, риболовля, полювання, сафарі і інші.
(Для країн Європи період страхування автоматично подовжується на 15 днів без збільшення страхового платежу)
Максимум 5 осіб. Ви можете створити ще один поліс.
ГРН
«Франшиза – це сума збитку, яка не відшкодовується страховою компанією»
ГРН
«Франшиза – це сума збитку, яка не відшкодовується страховою компанією»

Страхувальник

Фізична особа віком від 18 років, яка укладає договір страхування
Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення. Поля необхідно заповнити українською мовою.

Застрахована особа {{ index + 1 }}

Фізична особа віком від 1 до 70 років, яка зазначена в договорі страхування і має право на отримання послуг, передбачених договором
Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення. Поля потрібно заповнювати латиницею, як зазначено в закордонному паспорті або проїзному документі. За умовами договору особи у віці до 1 року і старші за 70 років не можуть бути застраховані.
Я ознайомився з Офертою і умовами страхування і приймаю їх. Підтверджую, що даю згоду на використання моїх персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних". Цим також підтверджую, що мною було отримано згоду Застрахованих осіб на їх страхування та на обробку, використання і передачу Страховику їх персональних даних в цілях укладення і виконання цього Договору. Підтверджую, що надані мною дані є точними і достовірними. Жодна особа в Договорі не є публічним діячем згідно Законодавства України. Згоден, що договір страхування укладається в електронній формі та вважається укладеним в письмовій формі з дотриманням вимог ст. 207 Цивільного кодексу України, ст. 16 Закону України "Про страхування", ст. 11, 12 Закону України "Про електронну комерцію" і даю згоду на підписання договору передбаченим Офертою способом. Підтверджую, що на момент укладання договору, всі Застраховані особи знаходяться на території України.
Буде надіслано SMS за номером {{Contract.InsurantPhone}}
Програма:
{{($data.$programs[Contract.ProgramKey])}}
Вартість полісу
грн.

;